Masters of the Universe: Revelation
Masters of the Universe: Revelation

Masters of the Universe: Revelation seslendirme kadrosu açıklandı

Mattel Television ve Netflix ortaklığında ekranlara gelecek olan animasyon Masters of the Universe: Revelation dizisinin seslendirme kadrosu duyuruldu. Oldukça önemli isimlere ev sahipliği yapacak olan dizi, aynı zamanda Mark Hamill (Skeletor) ve Kevin Conroy (Mer-Man) ile birlikte Batman: The Animated Series ikilisinin tekrar bir araya gelişine sahne olacak. İşte Masters of the Universe: Revelation dizisinin seslendirme kadrosu!

Skeletor
Skeletor karakterini Mark Hamill seslendirecek

İkonik karakterlerin değinilmemiş hikayelerini ele alacak olan dizi, on yıllar önce bıraktığı yerden devam etmeyi hedefliyor. Dizinin showrunner koltuğunda Kevin Smith yer alırken Marc Bernardin, Eric Carrasco, Diya Mishra ve Tim Sheridan yazar ekibini oluşturan isimler.

Seslendirme dünyasının en önemli ikililerinden Kevin Conroy ve Mark Hamill’in bir araya gelişi Masters of the Universe: Revelation için son derece heyecan verici bir gelişme. Joker performansıyla büyük beğeni toplayan Hamill, bugüne dek birçok ikonik seslendirme performansına imza attı. İkili, Batman: The Animated Series dışında Arkham oyunlarında da beraber çalışmıştı. Masters of the Universe: Revelation’da tekrar bir araya gelecek ikililer yalnızca Conroy ve Hamill değil. Geçtiğimiz yıl final yapan Game of Thrones dizisinde rol alan Lena Headey (Evil-Lyn) ve Liam Cunningham (Man-At-Arms) da seslendirme kadrosunda yer alıyor.

Mattel Television ve Netflix ortaklığında hazırlanan Masters of the Universe: Revelation, 2020 yılı içerisinde ekranlarda olacak. Dizinin sonbahar aylarında yayınlanması öngörülüyor.