Veranda Yalıkavak

Bodrum Yalıkavak’ta Yeni Trend: Veranda Yalıkavak

Bodrum Yarımadası’nın en çok tercih edilen bölgelerinden birisi olan Yalıkavak, son yıllarda birçok önemli ve prestijli markanın hedefi haline geldi. Bu markalar arasında İstanbul ve Alaçatı’nın popüler meyhanesi Veranda da yerini aldı. Yalıkavak Tilkicik Koyu’nda yer alan Veranda, iddialı mutfağı ve eğlenceli atmosferiyle 2023 yazının vazgeçilmez mekanlarından biri olmayı hedefliyor.

Veranda Yalıkavak’ın Özel Konumu ve Atmosferi

Veranda, Tilkicik Koyu’nun büyülü atmosferinde kardeş mekanı Sand & Salt’la birlikte, plaj keyfinin yanı sıra eşsiz bir günbatımı deneyimi sunuyor. Akşamın ilerleyen saatlerinde, Veranda’nın yenilikçi konsepti, denizin üzerinde parıldayan yakamozlarla birleşerek unutulmaz bir manzara oluşturuyor.

Lezzetler ve Eğlence: Veranda Yalıkavak

Veranda’nın mutfak ekibinin başında, Şef Altuğ Tezer bulunuyor. Modern meyhane konsepti çerçevesinde Akdeniz ve Ege mutfaklarının seçkin lezzetleri, bölge ve mevsime uygun bir şekilde bir araya getiriliyor. Veranda’nın eğlence anlayışı ise, yeni nesil meyhane konseptinin özünü koruyan, 90’lar müziği üzerine kurulu bir formatı takip ediyor.

Veranda Yalıkavak Menüsü

Veranda Yalıkavak menü

Veranda Yalıkavak, misafirlerine ana yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki farklı menü seçeneği sunuyor. İmza mezeler, peynir ve kavunla birlikte servis edilirken; ara sıcaklar arasında Rokalı Çingen Salata, Kıtır Mantı, Mini İçli Köfte, Karidesli Ot Kavurma ve Balık Mücver bulunuyor. Ana yemeksiz menü 1.200₺ olarak belirlenirken, Kaya Levreği veya Misket Köfte seçenekli ana yemekli menü ise kişi başı 1.450₺. Menünün sonunda çıtır profiterol sunuluyor ve bu lezzetli yemek deneyimi, iki kişiye 1 şişe şarap veya 35cl rakı ile tamamlanıyor.

Veranda Yalıkavak: Unutulmaz Bir Deneyim

Göz alıcı manzarası, keyifli eğlencesi ve lezzetli yemekleriyle Veranda Yalıkavak, Tilkicik Koyu’nda unutulmaz bir akşam yaşamak isteyenler için mükemmel bir seçenek. Yalıkavak Mahallesi, Çankaya Sokak, Tilkicik Caddesi No:3, 48990 Bodrum/Muğla adresinde bulunan Veranda’yı ziyaret etmek için (0542) 191 44 50 numaralı telefondan rezervasyon yapabilirsiniz.