Tuti Restaurant Bodrum
Tuti Restaurant Bodrum

Yaz-Kış Açık: Tuti Bodrum ile Benzersiz Bir Deneyime Davetlisiniz

Bodrum, son yıllarda mekan hareketliliği ile ciddi bir çekim merkezi olmuştur. Özellikle İstanbul’dan yazlık konseptli mekanların Yalıkavak’a doğru yoğunlaştığına şahit oluyoruz. Ancak Bodrum merkez ve Bitez, mevsim dinlemeksizin hizmet veren ve İstanbul’un ünlü restoranlarına bile kafa tutabilecek kalitedeki mekanlara ev sahipliği yapıyor. Bu mekanlardan biri olan Tuti Restaurant Bodrum, benzersiz deneyimi ile adından sıkça söz ettiriyor.

Tuti Bodrum: Kalitenin ve Keyfin Adresi

The Marmara Bodrum’un bünyesinde hizmet veren Tuti, eşsiz manzarası, modern tekniklerle harmanlanmış yerel lezzetleri ve canlı müzik etkinlikleri ile Bodrum’un klasiklerine yeni bir soluk getiriyor. 1999 yılında kapılarını açan The Marmara Bodrum, otel segmentinde ilk akla gelenlerden ve Tuti, bu prestijli atmosferi, kalite ve konforu birleştirerek misafirlerine sunuyor.

Manzarasıyla Büyüleyen Dekorasyon: Tuti Bodrum

The Marmara Bodrum’un içinde yer alan Tuti Bodrum’da dekorasyonun en önemli unsuru, şüphesiz Bodrum Kalesi ve Marinanın panoramik görünümüdür. Haftanın her günü 10:00-23:00 saatleri arasında hizmet veren restoranın şömineli kış bölümü ise ayrı bir keyif sunuyor.

Sürdürülebilir Gastronomiye Adanmış Bir Restoran: Tuti Bodrum

Tuti Restaurant Bodrum Tuna Salata

The Marmara Grubu’nun sahip olduğu Vinkara Şarapçılık’ın da etkisiyle gastronomiye verdiği önem, restoranda ilk adımda hissediliyor. Tuti Bodrum’un temel felsefesi ise yerelliği destekleme ve sürdürülebilirlik. Mümkün olduğunca lokal üreticilerle çalışarak ürünleri temin eden Tuti Bodrum, modern tekniklerle Ege mutfağının lezzetlerini birleştiren bir anlayışa sahip. Mevsimsel tazeliğine göre menüyü sürekli yenileyen ve bazı sebze ve meyveleri kendi bahçesinde yetiştiren Tuti Bodrum, sürdürülebilir gastronomi anlamında Michelin Yeşil Ödül’e aday olmaya aday.

Tuti Bodrum’un Lezzet Dolu Menüsü

Tuti Bodrum Menü

Rakı ve şarap severlerin beğenisine uygun bir menü sunan Tuti Bodrum’da, Biber Çentmesi gibi geleneksel lezzetlerle yemeğe başlanıyor. Bodrum Otları Mücver ve iç bakla kremalı Zeytinyağlı Enginar gibi başlangıçların ardından, ortaya paylaşıma uygun menüde yer alan Izgara Ahtapot ve Fıstıklı Kuzu Sırt gibi ana yemekler damağınızda unutulmaz bir tat bırakıyor. Haftanın 5 günü canlı müzik programlarıyla yemeğinize eşlik eden Tuti Bodrum’un etkinlik takvimini Instagram sayfasından öğrenebilirsiniz. Ayrıca gün batımında imza kokteyllerden birini denemek de oldukça keyifli bir deneyim olacaktır.

İletişim Bilgileri

Suluhasan Cad. The Marmara Bodrum No:18 adresinde hizmet veren Tuti Bodrum, sizi unutulmaz bir deneyim için bekliyor. 0252 313 81 30 numarasından rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bizden söylemesi, bu deneyimi kaçırmamanızı tavsiye ederiz!