Popüler Harry Potter Karakteri Fantastic Beasts 2’de Olacak
Popüler Harry Potter Karakteri Fantastic Beasts 2’de Olacak

Popüler Harry Potter Karakteri Fantastic Beasts 2’de Olacak

Harry Potter evrenini genişleten Fantastic Beasts serisi ikinci filmle birlikte Dumbledore’un ardından bir tanıdık karakteri daha hikayeye dahil ediyor.

Bildiğiniz gibi Fantastic Beasts serisi ile Harry Potter evreninin erken yıllarına gidiyoruz. Hatta tam olarak 5 film olarak planlanan Fantastic Beasts serisi ile geçmişten günümüze doğru ilerleyeceğiz. 1920’larda başlayan hikaye çok büyük ihtimalle 1945’te, Grindelwald ve Dumbledore arasındaki büyük savaşla sona erecek. Biz de şu an için serinin ikinci filmindeyiz.

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald ismine sahip bu ikinci filmde Harry Potter evreninin en popüler karakaterlerinden biri olan Albus Dumbledore’un olacağını artık herkes biliyor. Eh, Nicolas Flamel de sevindirici bir detay oldu, onu atlamayalım şimdi. Dumbledore’un ardından bir karakter daha kesinlik kazandı! Harry Potter evreninin öne gelen karakterlerinden Minerva McGonagall ya da daha bildiğimiz haliyle Profesör McGonagall’ın filmde olacağı kesinleşti. Fiona Glascott, genç McGonagall’a Fantastic Beasts 2 filminde hayat verecek.

Ancak, bu karakterin nasıl olacağıyla ilgili bir fikrimiz henüz yok. Bildiğimiz kadarıyla McGonagall Hogwarts’taki kariyerine 1950’lerde başlamıştı. Yani Dumbledore ve Grindelwald savaşından ve izlemekte olduğumuz Fantastic Beasts hikayesinden daha sonra. Kendisinin nasıl hikayeye dahil olacağı büyük bir merak konusu olmayı sürdürüyor.