Antalya’da En Güzel Deniz Nerede?
Antalya’da En Güzel Deniz Nerede?

Antalya’da En Güzel Deniz Nerede?

Sevdikleriniz ile çıkacağınız güzel bir tatil için tercihlerinizi Antalya’dan yana yapmak isterseniz, size en güzel tercihleri yapabileceğiniz birkaç tavsiyem olacak. Antalya otelleri, Antalya gezilecek yerler, Antalya plajları ve Antalya hakkında bilmek istediğiniz pek çok detayı burada bulabilirsiniz. Şimdi gelin denizin en güzel olduğu noktalara gidelim.

Olympos

Olympos
Olympos

Antalya’nın bence vazgeçilmez noktası olan Olympos, caretta carettaların yumurtalarını bıraktığı sahilleri ile de ünlüdür. Ağaç evler ve pansiyonlarda konaklama seçeneği olarak burada kullanılmaktadır.  Sakin, huzurlu ve oldukça eşsiz manzarası ile sizi beklemektedir.

Kemer

Kemer
Kemer

Kemer sahilleri ve yeşil çamlarının birleştiği ve en lüks tesislerin sizi konuk ettiği harika bir yerde tatilinizi planlamak isterseniz Kemer seçimlerinizi bekler. Denizi, güneşi ve gece hayatı ile gerçekten eğlenceli bir tatil planı yapabileceğiniz  harika bir beldedir.

Finike

Finike
Finike

Antalya’nın en popüler tatil noktalarından olmasa da sakin bir tatil için tercih edilebilecek en güzel yerlerin başında gelmektedir. Eski adı Likya olan Finike; Yamaç evleri, Heroon, Tiyatro, Üç Nefli Bazilika ve oldukça geniş olan Nekropol’deki anıtsal kaya mezarları görülmesi gereken yerleri ile merak uyandırıyor.

Kaş

Kaş
Kaş

Koylarının güzelliği, Türkiye’nin en iyi dalış noktaları arasında olması sebebi ile pek çok turist çeken Kaş, küçük ama bir o kadar sakin ve güzel bir tatil cennetidir.

Manavgat

Manavgat
Manavgat

Tabi ki Antalya’nın en popüler en keyifli tatil beldelerinin başında gelen ve ismini içinde bulunan şelalesinden alan Manavgat gezilecek yerler listesinde Antalya’da ilk sıralarda yer almaktadır.

Adrasan

Adrasan
Adrasan

Masmavi denizi, doğası ve eşsiz kumsalları ile tercihlerinizi yapabileceğiniz Adrasan, Antalya’nın en güzel noktaları arasındadır.