Brexit Konusu
Brexit Konusu

Brexit Konusu

Son yılların en iyi aktörlerinden biri olan Benedict Cumberbatch, Johnny Depp edası ile kılıktan kılığa giriyor. Cumberbatch, Hobbit filmindeki canlandırdığı ejderhadan sonra ilk kez tabiri caizse gıcık biri olarak karşımıza çıkacak ?

Özellikle Sherlock dizisi ve Dr. Strange ile tanıdığımız aktör son zamanların en iyi aktörlerinden biri olabilir. Kendisi o kadar çok yapımda, projede yer alıyor ki Sherlock dizisi için bile neredeyse 2-3 yıl bekleyeceğiz. Her yerde kendisini sürekli görmekten şikayetçi değiliz tabi ama şöyle 1-2 bölüm Sherlock fena olmazdı.

Brexit Konusu

Brexit dizisi, İngiltere’nin Avrupa Birliğinden ayrılma sürecini konu edinecek dizi, sürecin an aktif isimlerinden biri olan Dominic Cummings’i Benedict Cumberbatch canlandıracak. Benedict dizide İngiltere’nin Avrupa birliğinden ayrılması gerektiği savunuyor. Başarılı da oluyor fakat ülkede halihazırda süren kaos biraz daha canlanmış oluyor.

Brexit Dizisi

Gıcık kelimesini biraz açmam gerekirse, karakter olarak değilde bu saçlarla ve Sherlock dizisinden alıştığımız umursamazlıkları ile böyle ciddi bir konuyu nasıl takip edeceğimiz biraz garip olacak. Ayrıca dizi 2019 yılında gösterime girecek.