Colony 3. Sezon Onayını Aldı
Colony 3. Sezon Onayını Aldı

Colony 3. Sezon Onayını Aldı

USA Network Colony dizinin 3. sezonunu onayladığını açıkladı. İlk 5 bölümünü izledikten sonra iptal olur düşüncesiyle bıraktığımız yapım şaşırtıcı bir şekilde onayları almayı başardı. İlk iki sezonunda başarılı bir çizgiye ulaşmış gibi gözüküyor.

Bilim kurgu, aksiyon ve macera kategorisinde Amerikan takipçilerini tatmin etmiş olan yapım Türkiye’de yüksek reyting elde edemedi. Birçok yapıma göre fazla takipçisi olsa da her yabancı dizi takipçisi tarafından bilinen bir dizi haline gelmeyi başaramadı. Kanal reytinglerinde ise 0.81 milyonda kalan yapım ortalamanın altındaydı. Dizinin durumu kritik olarak değerlendirilirken, beklentilerin tersine bir karar verilerek devam kararı çıktı.

Onayın final sezonu olarak gelmesi herkes açısından daha sağlıklı olabilirdi çünkü dizinin ilerleme durumu göz önünde bulundurulduğunda 3. sezonda bitirilmesi muhtemel, sürekli düşüş grafiği çizen dizi zaten kritik seviyedeyken yeni sezonunda 0.5 milyona kadar gerileyip iptal edilecektir. Final sezon kararıyla takipçilerine güzel bir son hazırlayabilirlerdi.