Game of Thrones 5. sezon
Game of Thrones 5. sezon

Game of Thrones 5. Sezon

Game Of Thrones 5. sezon başlıyor! Diziler arasında bir fenomen haline gelen Game Of Thrones dizinin, 5. sezonu ne zaman başlayacak diye birçok izleyicisi tarafından merak ediliyordu cevabı ise hayranlarına, dizinin resmi twitter hesabından yayınlanan bir mesaj ile bilgi verildi. İşte Taht Oyunları’nın başlayacağı tarih.

Game of Thrones 5. Sezon

En sevilen ve merak edilen diziler arasında yerini alırken 4. sezonda yaşanan heycan dolu bölümlerin ardından hayranları büyük bir merakla Game of Thrones 5. sezon ‘unu büyük bir merakla beklemeye başladı. Hayranlarını büyüleyici entrikalar ve soğuk savaşların yaşandığı, her bölümünü dünya genelinde yayılandığı anda milyonlarca kişi tarafından izlenen Game Of Thrones’un 5. Sezon ilk bölümünün yayınlanacağı tarih belli oldu.

Dünya genelinde milyonlarca hayranı kitlesi edinmeyi başarmış olan Game Of Thrones’un 4. Sezonu hatırlıyacağınız gibi heyecanla bitmişti, 5. Sezonu ise izlemek için sabırsızlanmaya başlamıştık. Fenomen dizinin resmi Twitter hesabından merakları bir nebze de olsa giderecek müjde geldi, Game Of Thrones 5. Sezon 1. Bölüm 13 Nisan Pazartesi günü başlayacak duyurusunu yaptılar.

Game of Thrones 5. Sezonda neler olacak

Tüm dünyada isminden söz ettiren dizi için daha büyük bir bütçe ayrılarak ve süprizler hazırlanarak muhteşem bir 5.sezon hazırlamak istediklerini ve bu yönde tüm çalışmaları yaptıklarını açıklayan Game of Thrones yapımcıları hayralarına muhteşem bir sezon yaşatacak gibi duruyor, 5. sezonda bir ilk gerçekleştirilerek flashback (oyuncuların geçmiş hayatı, gençlikleri) sahneleri izleyeceğiz.