Mutlaka İzlemeniz Gereken Chris Evans’lı 3 Film
Mutlaka İzlemeniz Gereken Chris Evans’lı 3 Film

Mutlaka İzlemeniz Gereken Chris Evans’lı 3 Film

Hepimiz Chris Evans’ı yıllardır can verdiği Kaptan Amerika karakteri ile tanıdık. Ama onun dışında rol aldığı bir çok film daha var. Ben de sizlerle aralarından en beğendiğim üç filmini paylaşmak istedim. Keyifli okumalar ?

Gifted (IMDb: 7.6)

Chris Evans - Gifted
Gifted

 

“Hayatı başarısızlıklarla dolu olan Frank Adler (Chris Evans), kız kardeşinin intiharı sonrasında, Florida kırsalında yeğeni Mary (Mckenna Grace) ile birlikte yaşamaya başlar. Mary, okula başlamasıyla birlikte matematik zekası sebebiyle yetenekli olarak yaftalanır. Bir gün Mary’nin anneannesi Evelyn (Lindsay Duncan) çıkagelir ve küçük kızı büyütme konusunda Frank ile bir savaşa girerler.”

Küçük yıldızımız Mckenna Grace’in muhteşem oyunculuğu, ilerideki kariyeri için hepimize bir ipucu niteliğindeydi bence. Chris Evans her ne kadar bizim aklımıza Kaptan Amerika olarak yerleşmişse de bu tarz rollere oldukça yakıştığını söylemeden edemeyeceğim. İçinizi ısıtacak belki de biraz ağlatacak başarılı bir dram…

Before We Go (IMDb: 6,8)

Chris Evans - Before We Go 
Before We Go

 

“Eşiyle birlikte yaşadığı Boston’a dönmek üzere gece 1:30 trenine bileti olan Brooke Dalton (Alice Eve), New York garına giderken soyguna uğrar ve cüzdanını çaldırır. Bu sırada treni kaçırır, ancak eşi eve dönmeden eve dönmesi gerekmektedir. Durum oldukça kötü görünürken garda trompet çalan sokak müzisyeni Nick (Chris Evans) ile tanışır.”

Yönetmenliğini de Chris Evans’ın üstlendiği bir yapım kendisi. Uykusuz bir gece geçirirken denk gelmiştim bu filme. Mutlaka bir şans vermeniz gereken, herkesin kendine farklı bir anlam çıkaracağını düşündüğüm bir yapım bana kalırsa.

Snowpiercer (IMDB: 7,1)

Snowpiercer : Chris Evans
Snowpiercer

“2031 yılında, küresel ısınmayı durdurmak üzere yapılan bir deney yanlış gitmiş ve dünya yeniden buzul çağına dönmüştür. Bu felaketten geride kalan az sayıda insan, Snowpiercer adı verilen bir trende yaşamak zorunda kalmıştır. Ancak trendeki insanlar yöneten ve yönetilen kesim olarak ikiye ayrılmıştır. Sürekli ezilen arka vagon halkı, artık bu duruma bir son vermek istemektedir.”

Oyuncu kadrosuyla göz dolduran, başarılı bir yapım. Bir çok insana göre Chris Evans’ın sahnelediği en başarılı rol. Bence bir şans verip siz de kendi kararınızı vermelisiniz ?