Chris Evans’ın En Sevdiği Captain America Sahnesi
Chris Evans’ın En Sevdiği Captain America Sahnesi

Chris Evans’ın En Sevdiği Captain America Sahnesi

Avengers Endgame yıldızlarından Chris Evans uzun süredir hayat verdiği Captain America’nın en sevdiği sahnesini açıkladı.

Sevilen oyuncu geçtiğimiz günlerde The Hollywood Reporter’ın Fishing For Answers köşesine katıldı. Burada merak edilen pek çok soruya yanıt verdi. Kendisine yöneltilen sorulardan biri de en sevdiği Captain America sahnesiydi. Soruyla birlikte Civil War filmindeki Iron Man mücadelesi de gündeme geldi. Fakat Evans’ın Winter Soldier filmindeki asansör sahnesini tercih ettiği ortaya çıktı.

“Sanırım ikinci filmdeki asansör sahnesini tercih ederim. O dövüş sahnesi Winter Soldier için gerçekleştirdiğimiz ilk çekimlerden biriydi. Hatta Russo kardeşlerle ilk defa çalışıyordum. Önceki filmlerde hep yol gösteren birileri olmuştu fakat bu sefer yalnız hissediyordum. Hissettim tüm o strese rağmen ortaya çok güzel bir sahne çıktı.”

Açık konuşmam gerekirse benim favori Captain America sahnem Chris Evans ile aynı. Bu sebeple aldığımız yanıt beni fazlasıyla memnun etti. Sizin en sevdiğiniz Steve Rogers sahnesi hangisi?