Ukrayna’da En Ucuz Oteller
Ukrayna’da En Ucuz Oteller

Ukrayna’da En Ucuz Oteller

Vizesiz bir şekilde sadece kimlikle girebileceğiniz Ukrayna, uçsuz bucaksız yeşil ormanlarında taze havanın keyfini sonuna kadar çıkarabileceğiniz harika bir ülkedir. Ayrıca, burada otel fiyatlarının da bir o kadar ucuz olması dikkat çekiyor. Tek kişilik konaklama ücreti ortalama olarak 30 Türk Lirası’na denk geliyor. Daha ucuz bir konaklama tercihi yapmak isterseniz bundan daha ekonomik seçenekler de bulunuyor. Ukrayna’da en çok tercih edilen ve en popüler konaklama şekli daire kiralamaktır. Ukrayna’da daire kiralamak ise aynen ülkemizde bulunan günlük daire kiralamaya benziyor. Ancak bu tür bir konaklama daha masraflı olarak karşımıza çıkıyor. Türk parasıyla bir 100 lirayı gözden çıkarmalısınız. Yaklaşık olarak ise 400 Grivna’ya denk geliyor. Eğer evi aylık kiralarsanız, size daha uygun bir fiyata geliyor. Lviv, Kiev ve Odessa otel fiyatları çok fazla değişiklik göstermiyor.

Kiev’de Bulunan Ucuz Oteller

Kiev zaten başlı başına ucuz bir şehir olduğunu biliyoruz. Bunun yanı sıra da otellerde konaklamak için de çok makul fiyatlar karşımıza çıkıyor. Sizler için en iyi hizmet veren ama ucuz olan otelleri yazımızda ele aldık.

Podolski Hostel

Podolski Hostel
Podolski Hostel

Oldukça iyi bir hizmet sunan otel, Kiev’de bulunuyor. Ortalama 50 liradan başlayan oda fiyatları ile oldukça ekonomik bir seçenek.

Hotel Kyiv

Hotel Kyiv
Hotel Kyiv

4 yıldıza sahip otel, oldukça ucuz fiyatlara oda imkanı sunuyor. Oldukça lüks hizmete sahip otelde oda fiyatları çok ekonomik. Ancak otelde daha fazla rahatlık ve hizmet isterseniz bu fiyatına yansıyacaktır.

Ibis Kiev City Center

Ibis Kiev City Center
Ibis Kiev City Center

Şehrin merkezinde bulunan en popüler otellerden birisidir. 3 yıldıza sahip olmasına rağmen oldukça ekonomik seçeneklere sahiptir. Çoğu mekana yürüme mesafesinde bulunan otel, temizliği ile dikkat çekiyor. Otel görevlileri ise gayet çalışkan ve samimi.

Premier Hotel Rus

Premier Hotel Rus
Premier Hotel Rus

3 yıldıza sahip olan otel Kiev’de konaklanabilecek en iyi otellerden birisidir. Sovyetler Birliği zamanlarını hatırlatan dekorasyonu ile dikkat çekiyor. Otelin yorumlarına bakıldığında ise lezzetli bir kahvaltıya ve güler yüzlü, samimi çalışanlara sahip olduğu söyleniyor. Hemen metronun yanında yer aldığı için buradan ulaşım da oldukça basit. Buna ek olarak otel, Olimpiyat Stadyumu manzarasına sahip odaları hizmete sunmaktadır.