Big Boyz Festival

Adrenalin ve Eğlence Dolu Big Boyz Festival, Kalamış Marina’da Başlıyor!

Big Boyz Festival: Büyüklere Oyuncaklar

Macera severler, ajandalarınızı hazırlayın! Türkiye’nin ilk ve tek hobi – aktivite festivali Big Boyz Festival, 3-4 Haziran 2023 tarihlerinde Kalamış Marina’da büyük bir heyecanla başlıyor. “Büyüklere oyuncaklar” konseptiyle bu yıl 5.’si düzenlenen festival, en heyecan verici araçları deneyimlemek, görmek ve hatta alışveriş yapmak için fırsatlar sunuyor.

Heyecan Dolu 2 Gün: Big Boyz Festival

Big Boyz Festival, İstanbul Kadıköy’deki Kalamış Marina’da düzenlenecek. Türkiye’nin en büyük açıkhava etkinliği olan festival, renkli partilere ev sahipliği yapacak ve aksiyonu doruklara çıkaracak. Adrenalin tutkunları için araba, motosiklet, spor, eğlence, hava, kara ve deniz araçları deneyimleme fırsatı sunacak.

Dev Markalar Festivalde

Borusan Oto ve BMW Motorrad, Doğan Trend, MG Otomotiv ve Suzuki, Stafu-Pro, Otokoç, Motul, Victorinox, İzeştaş, Spormoto KTM ve daha birçok marka, festivalde yer alacak. Ayrıca, birçok firmanın yeni ürünlerini meraklılarıyla ilk kez buluşturacağı festivalde adrenalin ve aksiyonun sınırları zorlanacak.

Organizasyon ve Yeni Ürünler

Festivalin organizasyon ortağı Heyworks şirketinin kurucusu Koray Köprülü, katılımcı birçok firmanın piyasaya yeni sürdükleri ürünleri festivalde ziyaretçilerle buluşturacağını belirtti. BMW, Türkiye pazarına yeni sunduğu % 100 elektrikli IX ve İX1 modellerini festivalde tanıtacak.

Ücretsiz Giriş ve Renkli Etkinlikler

Girişi ücretsiz olan festivalde, ünlü DJ’lerin performansları, sahne şovları, 90’lar partisi ve dans gösterileri olacak. Test sürüşleri, denizde jet surf ve flyboard, paten ve kaykay gösterileri gibi birçok spor aktiviteleri ziyaretçileri bekliyor. Ayrıca, çocuklar da aileleriyle birlikte festivalde eğlence ve deneyim imkanı yakalayacaklar. Outdoor meraklıları ise kamp malzemeleri ve yaşam ekipmanlarını inceleme fırsatı bulacaklar.