İzaka - Arda Türkmen Restoranı

Lezzetler Zinciri : İzaka

Bir mekan düşünün ama aslında 4 mekana bedel! İzaka’dan bahsediyorum. Son günlerde eminim adını sık sık duyuyorsunuzdur. Hani şu iki gıdım deniz görüş de manzaralı terasımızda diye başlayan cümleler kuran mekanla inat addeta İstanbul’u ayaklar altında seren yer. İzaka, daha çok manzarası ile konuşuluyor ama bence İzaka’nın bahsedilmesi gereken başka detayları da var.

İzaka’da Hitode (Sushi Bar), Mezze Mare (Deniz mahsülleri ve Meze), The Midd (Dünya mutfağı) ve Lounge (Bar) bölümleri ile tek mekanda 4 ayrı kültürü, medeniyetleri misafirleri ile buluşturuyor. İzaka, arkadaşlarınızla yaşadığınız o bunu yemez buraya gidelim ben onu sevmem oraya gitmeyelim kavgalarını sona erdiriyor. Burada herkes damak tadına uygun birşeyler mutlaka buluyor.

Hitode, İzaka’ya özgü sushi çeşitlerini bulabilir, Mezze Mare’de Akdeniz medeniyetlerinden yadigar denizden gelen muhteşem lezzetleri, Osmanlı ve Rum mutfağnın en özel lezzetlerini tadabilir, The Midd’de ise Doğu ve Batı’nın harmanlandığı çeşit çeşit otantik lezzetleri, Anadolu’nun kebapları, Osmanlı saray mutfaklarında gelme kültürel yemekleri deneyimleyebilirsiniz. İzaka’nın Lounge tarafında gece biraz müzik sesi yükseliyor. Müziğe özenle hazırlanmış son zamanların popüler akımı; moleküler kokteyller eşlik ediyor. Yok yetmez derseniz İzaka’nın koskocaman bir de etkinlik mekanı var. Yaklaşık 4500 metrekare! Burada bangır bangır eğlenebilirsiniz. İzaka’nın bu alanındaki etkinlikleri sıkı sıkıya takip etmenizi öneririm. Ferah ve muhteşem manzara karşısında eğlenmek ne de olsa herkesin hakkı! İzaka’nın yaklaşan etkinlikleri bu linkten takip edebilirsiniz; https://www.izakaistanbul.com/events

İzaka, özel etkinlikleriniz için de aklınızda olsun. İster düğün ister başka bir şey ne olursa olsun etkinliklerinizde 600 kişilik oturma düzeni sağlanıyor, ayakta ise 1200 kişi ağırlanabiliyor.

NOTLAR;

  • Doğumgünü, iş yemeği, romantik yemekler ve özel organizasyonlar için uygun
  • Müzik yemek müziği CD’den, Lounge tarafında bazı geceler özel etkinlikler düzenleniyor
  • Sohbetler için uygun

İzaka İletişim Bilgileri

Adres: Hotel Park Bosphorus,Gümüşsuyu Mahallesi, İnönü Caddesi, No 8, Beyoğlu
Telefon: 0212 377 88 88