Avlu Restaurant, Yaz Menüsünü Tanıttı

Four Seasons Sultanahmet’in Avlu Restaurant, Yaz Menüsünü Tanıttı

Four Seasons Sultanahmet, tarihi yarımadanın kalbinde yer alan ve şehir kalabalığından bir kaçış noktası olarak öne çıkan restoranı Avlu Restaurant, Executive Chef Özgür Üstün yönetiminde yaz menüsüne geçiş yapıyor. 2022 Mayıs ayından beri otel bünyesindeki restoranlara özgün konseptler kazandıran Şef Üstün, Avlu Restaurant’ın menüsünü yaz sezonuna özgü lezzetlerle yeniden şekillendiriyor.

Şef Üstün’ün Anadolu Mutfağına Yönelik Tutkusu

Anadolu mutfağını tanıtmak ve geliştirmek adına büyük bir tutkuyla çalışan Şef Üstün, bu doğrultuda otel içerisindeki her restorana kendi özgün konseptini kazandırıyor. Avlu Restaurant’ta Modern Anadolu Mutfağı konseptini 1 yıldır başarıyla yürüten Şef Üstün, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tarifleri mevsimine uygun şekilde misafirlerine sunuyor.

Avlu Restaurant’ın Yeni Yaz Menüsü

Avlu Restaurant, yaz menüsüne geçiş yaptı ve bu menüde mevsimsel ve taze ürünler ön planda. Şef Üstün’ün anlattığına göre menü, şeftali, anason ve enginar gibi yaz sezonuna özgü malzemelerle renklendirilmiş durumda. Vegan ürünlere de yer veren bu menü, karnıyarık ve çeşitli tatlılar gibi bir dizi yeni ve lezzetli seçenek sunuyor.

Four Seasons Sultanahmet ve Avlu Restaurant Hedefleri

Özgür Üstün’ün Four Seasons Sultanahmet özelindeki ilk hedefi, Avlu Restaurant’ın kalitesini oteli ziyaret eden her bir misafirin deneyimlemesini sağlamak. Yakın gelecekteki hedefi ise restoranın daha çok duyulması ve başarısına başarı katmak.

Rezervasyon Bilgileri

Avlu Restaurant, mevsime saygılı, sürdürülebilir ve ferahlatıcı yeni yaz menüsüyle misafirlerini bekliyor. Rezervasyon için + 90 (552) 402 31 00 numaradan Four Seasons Sultanahmet’e ulaşılabilir.