Saklıkent Beylerbeyi Çiftliği

İstanbul’a Yakın En İyi Kamp Alanı: Saklıkent Beylerbeyi Çiftliği

Günümüzde şehir hayatının bizlerde yarattığı stres ile tatillerimizde kamp alanlarını seçmek ve burada gürültüden, insan kalabalığından uzak olarak rahatça vakit geçirmek en büyük hedeflerimiz arasına girdi.

Bu anlamda Saklıkent Beylerbeyi Çifliği; eşsiz doğa keyfi içerisinde sakin, sessiz, güvenlikli ve dilediğiniz türden tatil yapma imkânını sunan bir tesis olarak öne çıkıyor.

İsterseniz Glamping isterseniz de çadır kampları ile Saklıkent Beylerbeyi Çifliği’nde misafir olabilirsiniz. Dilediğiniz tüm özelliklerin ve hizmetlerin yer aldığı tesis, İstanbul’ a yakın kamp alanları arasında en iyilerindendir. Sizler de rahatlığı ve doğa ile içe bir tatili hak ediyorsunuz.

Kendi Enerjisini Üreten Tesis

Saklıkent Beylerbeyi Çifliği; Langoz Ormanları içerisinde Mert Gölü’nün devamınca bir lokasyona kurulmuş ve kuruluşunda hiçbir doğal yaşama zarar verilmemiştir. Bununla birlikte tesisin bir artısı daha da var ki o da kendi enerjisini güneş panelleri ile %100 dönüşümlü olarak kendi üretmesi…

Bu şekilde hem enerjiden tasarruf ederken hem de çevreye dost özellikler ile misafirlerini ağırlamakta.

Doğa İle İç İçe Tatil İmkânı

Kamp yapmak sizler için de bir tutku ise dört mevsim hizmet sunan Saklıkent Beylerbeyi Çiftliği’nde yer alan kamp alanı tam sizlere göre. İstanbul çevresinde ve ailecek kamp yapılacak yerler arasında ilk tercihlerden olan tesis, doğa ile iç içe olmasına karşın tüm güvenlik önlemleri ile donatılmış.

Bu nedenle dilerseniz çocuklarınız ile dilerseniz de sevdikleriniz ile doğa içerisinde konforunuzdan ödün vermeden kamp yapma imkânına sahip olabilirsiniz. İstanbul’ a sadece 2,5 saat uzaklıkta olan kamp alanları ile hem şehirden uzak hem de şehre yakınlığın güvencesi ile yapacağınız tatilde bu sene sizin seneniz olsun.

Sınırsız Konfor

Kamp alanları deyince uçsuz bucaksız boşluklar düşünmeyin! Saklıkent Beylerbeyi Çiftliği’nde yer alan kamp alanları ile dilerseniz Glamping konforunda kamp deneyimi yaşayabilir, dilerseniz de çadır kampını tercih edebilirsiniz.

Her iki kamp tercihinde de ücretsiz olarak tuvalet, banyo, mutfak, buzdolabı, mangal alanları, wifi hizmetleri gibi pek çok avantajı bir arada sunmaktalar. Sizler de İstanbul’a yakın ücretli kamp alanlarından birinde tatil planlıyorsanız Saklıkent Beylerbeyi tam sizlere göre…