Momo Bebeköy

Momo Bebeköy

Daha önceden İzmir Çeşme’de hizmet veren Momo Beach İstanbulluları ve İstanbul’un ziyaretçilerini ağırlamak üzere ‘’gizli mekan’’ anlamına gelen “Speak easy” (herkesin giremediği bar) konsepti ile açıldı. Momo Bebeköy konum olarak Bebek ve Arnavutköy arasında, dışarıdan bakıldığında bulunması zor gibi görünen saklı bir bahçede yer alıyor.  Kendine münhasır gizemli havası, ulaşılması zor yapısı ile Voi Central Etiler’in yapısından etkilenmiş olsa da kendi öznelliğini korumayı başarıyor. Mekanı özel kılan bir diğer husus ise rezervasyon ve giriş işlemlerinin diğer restoranlar kadar sıradan olmaması. Yani bir internet sitesinden mekanın telefonunu bulup bilgi almak yerine, içeride çalışanlar vasıtasıyla yer ayırtmak daha çok işe yarıyor.

Momo Bebeköy haftanın yedi günü hizmet vermekle beraber, sabah saat ondan itibaren müşterilerini gecenin geç saatlerine kadar misafir ediyor. Manzaralı bir yerde kahvaltı etmekten hoşlanıyorsanız bu mekan tam size göre. Çünkü mavinin ve yeşilin otantik birleşimi sabah çayını keyifle yudumlamak için tam da aradığınız yer. Ansızın gelişen ziyaret talepleriniz için çalışanlarla irtibata geçerek herhangi bir rezervasyon işlemine gerek kalmadan giriş sağlamak ise mekanın müşterilerine sunduğu bir başka ayrıcalık.

Farklı medeniyetlere özgü yeme içme kültürüne katkı sağlayan mekanın sunumları yeni lezzetlerle tanışmanızı sağlıyor. Momo Bebeköy içecek sunumlarında kokteyllere kendi tarzını kattığı için de benzerlerinden ayrılmayı başarıyor. Öte yandan mekan her ne kadar gizemli olsa da işletmenin müşterilerini memnun eden yanlarının paylaşıldığı bir instagram hesabı da mevcut. (Momo Bebeköy Instagram)

Momo Bebeköy Kahvaltı

Eğer sizler de gizemli mekanlardan hoşlanıyorsanız bu mekana gelerek bu deneyimi yaşamanızı tavsiye ederiz. Gözden uzak ve kendi başınıza kalabileceğiniz bu mekan sanatçılara ilham verecek kadar mistik, bir o kadar doğal ve size özel. Gerçek manada günlük hayatın stresinden uzaklaşmak, gözlerden uzak olmak ve kendinizi farklı  hissetmek için uğrak yeriniz olacak olan mekan bir süre sonra alışkanlıklarınız arasına girecektir.

Daha mekana girdiğiniz ilk andan itibaren şık ve dekoratif unsurları ile estetik duygularınızı canlandıran Momo Bebeköy sadece sizler için değil sevdiklerinizle kaçamak yapabileceğiniz özel bir mekan olarak da seçenekleriniz arasında yer alacak.

Momo Bebeköy İletişim Bilgileri

Momo İstanbul Adres: Bebeköy, Bebek Sitesi no:1 Beşiktaş İstanbul
Momo İstanbul Telefon: (0212) 263 76 63

Momo Bebeköy Menü